Cinsellik

Hamile kalmakUzmanlar, spermin vajina içinde en uzun kaldığı süre pozisyonların hamile kalmak için en uygun pozisyonlar olduğunu açıklıyor. Ayrıca kadınların da cinsel ilişki sonrası alacakları önlemlerle gebe kalma olasılığını artırabilirler?

Misyoner pozisyonunda (erkeğin üstte olduğu) ilişki sırasında ve sonrasında 1 saat süre ile belinizin altına yastık koyarak rahim ağzınızın spermleri daha kolay ve daha uzun süre ile tutmasını sağlarsınız. Fakat yastığın aşırı kalın olmaması gerekmektedir.
Diz dirsek pozisyonundaki beraberlik hamile kalmak için en uygun şekildir. Bu şekildeki bir beraberlikten sonra da sırt üstü yatarken belinizin altına 1 saat süre ile uygun kalınlıkta bir yastık koyun.

Ayakta, oturarak veya kadının üstte olduğu pozisyonlar spermin vajina dışına akışını hızlandırdığı için gebe kalmak için uygun şekiller değildirler.

En alışılmış pozisyon; erkeğin üstte, kadınla yüz yüze olduğu pozisyondur. Kadınların çoğu bu pozisyonu yeğler. Bir çift, birleşmeye bu pozisyonla başlayabilir; erkeğin orgazmını geciktirmek amacıyla, birleşme sırasında pozisyon değiştirebilir ve daha sonra birlikte orgazm için en uygun pozisyon olan misyoner pozisyona dönülerek birleşmeye son verilebilir.

Gebe kalmak için en uygun pozisyonlar

Hamile kalma pozisyonuMisyoner pozisyonu, öteki pozisyonların çoğundan daha elverişlidir. Birleşme daha az derin, uzun süreli ve duygusal ya da derin, kısa süreli ve sert olabilir.


Hamile kalma pozisyonlarıKadın, dizleriyle erkeğin omuzlarına dayanır. Bu, kilolu kadınlarda tam birleşmeye ve spermlerin rahim ağzının yakınında birikmesine yardım eder.


Hamile kalmak için en uygun pozisyonlarDiz çökmüş olarak yapılan arka yolla birleşme, eğer rahim retrovers (arkaya dönük) ise spermlerin rahim kanalına ulaşmasını sağlar.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Erkeğin en çok ne hoşuna gidiyor bunu bekar ve evli erkekler olarak ayırmak istedik.

Bekarlar : Dikkatini detaylara vermek. Birbirinizde yeni ve farklı olan ne var? Her erkek hassas noktalarına dokunulmasından hoşlanır.

Evliler : Tartışmaksızın, istemek zorunda kalmadan seks yapmak. Eğer sekste harareti artıracaksa hafif bir tartışma yapılabilir.

Oral seks, bunu gerçekten isterler isterler isterler...

Bekarlar : … daha fazla, lütfen. Genç erkekler oral seksin normal seksten daha fazla talep gördüğünü, kadınların zaman zaman denemesini öneriyor.

Evli erkekler : İlk defa deniyorsanız gerçekten coşku verici olduğunu düşüneceksiniz. Geçmişi düşün, geçmişi düşün, evet işte bunun gibi... J  Bekarlar : …sabahlık yerine benim iş gömleğimi giyebilirsin. Daha sonra çıkardığında tüm gün sen kokacağım.

Evli erkekler: …Hello Kitty pijamalardan, eski kıyafetlerden daha yeni şeyler giyebilirsin. Böyle olursa onları üstünden çıkartacağıma söz veriyorum.


Yatakta kontrolü ele almak..

Bekarlar : ...talimatname. Ne işe yarıyor ne işe yaramıyor bilmek için kendinize rehber edinin. Çizmek mi istiyorsunuz çok daha iyi. Eğer iyi yaptığımı duyarsam gelecek sefere daha fazla yaparım demektir.

Evli erkekler: …sürpriz bir senaryo. Sınırların ötesinde bir seks yapmak.. Bir fantazi seçin. Asla duymadığım ve anlatmadığım bir fantazi.  Nerede seks yapmak ister

Bekarlar: Ofisinde. Çünkü her zaman ofiste seks yapmaya hazırım. Amerika başkanları bile yapıyor benim neyim eksik gibi düşünceleri vardır.

Evli erkekler: Özellikle bilet aldığımız, para verip girdiğimiz diğer yerlerden başka bulaşık yıkarken, kahvaltıdan önce mutfakta seks hoş olabilir.Kısacası evleneceğiniz adamsa evli erkek iyidir. Ama arada sevgilide kalmak hoş olabilir.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Bir üniversitede sekreter olarak çalışan Berna (isminin bu şekilde yer almasını istiyor) için seks, hayatın anlamı demek! Hayatının odak noktasına bu kelimeyi koymuş ve tüm yaşamını buna göre düzenliyor. İşe gelir gelmez ilk yaptığı şey, bilgisayarını açıp, chat odalarına girmek.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Cinsel ilişki sırasında vagen girişinde veya derin ilişkide ağrı hissedilmesi durumudur. Diaparoni terimi de bu durumu ifade etmektedir. Disparoni yakınması bir çok kadında bulunmaktadır. İlk ilişkiden itibaren bu yakınması olanların yanı sıra yıllar sonra cinsel ilişkisi ağrılı olmaya başlayan kadınlar da vardır.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Yataktaki ilkler bitmek tükenmek bilmez bir heyecan ve her an yepyeni bir macera, yepyeni bir keşiftir.İlk kez öpüştüğünüzde! Heyecanınızı olabildiğince bastırmaya çalışın, bu işi aceleye getirmeyin ve başarısız olacağınız korkusuyla kendinizi sıkmayın, yoksa gerçekten başarısız olursunuz.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Cinsel tacizin tanımı konusunda tartışmalar sürmektedir, ancak çok özetle daha yaşlı ya da otorite konumundaki, ya da güvenilen birisinin gerçekleştirmesi ve bundan doyum sağlaması ile karakterizedir. Cinsel taciz direkt ya da in direkt olabilir. Vaginal, anal, oral cinsel ilişki, göğüsleri, kalçaları okşamak, cinsel içeriği olan öpücük direkt cinsel taciz grubuna girer. √ İndirekt cinsel taciz , Cinsel ilişki teklifi, açıkça cinsel organını gösterme, ya da kurbanın cinsel organını seyretme, çıplak fotoğraflama, ya da erişkinlerin cinsel ilişkisini seyretmeye zorlama gibi. İngiltere de bu tartışmalar 1987 de başladı.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Cinsellik önce arzu etmekle başlar. Daha sonra Masters ve Johnson adlı iki bilim adamının tarif ettikleri uyarılma, plato, orgazm ve çözülme evreleri birbirini takip eder. Bu evreler kadın ve erkekte belirgin farklılıklar gösterir. Konumuz kadınlara odaklanmış olmasına karşın zaman zaman erkekle kadın arasındaki farklılıklar üzerinde de durulacaktır.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Zaman zaman cinsel hayatınızı zenginleştirmeye yönelik yazılar yazıyoruz. Kullanıcımızdan tepkilere bakılırsa, bu konular merakla okunuyor ve mutlu bir cinsel yaşam için yol gösteriyor. Verdiğimiz tüyolar arasında öyleleri var ki, asla unutulmaması gerekiyor. İşte en sevdiklerimiz... Ellerinizi kullanmayın; "Seks sırasında ellerinizi kullanmadığınız zaman, yaratıcılığınızı zorlayıp, başka vücut kısımlarınızı kullanarak birbirinize zevk verme yollarını ararsınız" diyor seks terapisti Joy Davidson. Örneğin, göğüslerinizi göğsüne değdirin, saçlarınızla hassas bölgelerini okşayın, sakal tıraşı olmadan teninize dokumasını isteyin.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Cinsellik

Tantra'da cinsellik, anlamı olan bir etkinlik, bir kutsama. Amaç, heyecanın doruğuna ulaşmak değil, en derin gevşemenin keyfini yaşamak. Boşalma olmadan, enerjiyi dışarı atmadan, bir bütün oluşturarak eylemde kalmak.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)