Evlilik

Erkek arkadaşınızdan beklediğiniz sihirli sözleri duymak için ona biraz yardımcı olmanız gerekiyor. Önerilerimize kulak verin, “o” teklifi hemen alın!

Çok aşıksınız. Evlenmeyi hayal ettiğiniz biri ile berabersiniz. İlişkiniz de ciddi anlamda evlilik yönünde ilerliyor ama çok istediğiniz o teklifi henüz almadınız. Fazla da sabrınız kalmadı. Acaba ne yapmalı da, erkek arkadaşınıza bir an önce evlilik teklif ettirmelisiniz? Bunu asla baskı kurarak ya da yalvararak yapmayın! İnanın, tersine bir etki yapar ve sevgilinizi elinizden kaçırabilirsiniz. Bu teklifin yolunu akıllı yöntemlerle, fark ettirmeden açmalısınız.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Kadının Günlüğü :
Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum...
Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı, sevecen, her şey var.
Bugün Cumartesi, bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor... Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Herhangi bir nedenle aynı çatı altında yaşamak isteyen iki insanın,bu birlikteliğe resmi bir statü kazandırmak için başvurdukları en gözde metoddur... genelde iki insanin - ki genelde bunlardan birisi dişi, ötekisi erkişi olur - tanıştıktan bir süre sonra ihtiyaç duydukları bir kurumdur.
Temelinde çok çok farklı etkenler bulunur... örnek vermek gerekirse, klasik bir erkek için; iyi yemek, temiz ev, her gece sevişilebilecek bir beden, çocukları doğurup bakacak bir varlık olması gereğidir evlenmenin nedeni.. Bu ihtiyacı sorunsuz giderebilmek içinde, el değmemiş (balta girmemiş, orman misali) bir yar aranır beyimize... Genelde anneler arar, bulur... baş göz edilir oğlumuz... Çoğu zaman görücü usulü ile olur... menşei şüphelidir zaten bu tabirin. Düşünsenize, görücü usulü... kim görüyor, niye görüyor, belli değil.. aslında bakarlar, görmezler, oda başka mesele...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Cinsel Tıp Deneği Başkanı Dr. Cem Keçe evliliklerin ilk yıllarında yaşanan renkli ve mutlu cinselliğin ilişkinin ileri yıllarında da sürdürülebilmesi için bakın neler öneriyor. Cem Keçe Günaydın'daki köşesinde uzun yıllardan sonra görev gibi yapılan cinsel beraberliklere evliliğinizin hayatını kurtaracak reçeteyi verdi.
 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Evliliklerde yaşanan ortak sorunlardan biri de karşınızdakini kaybetme korkusu olmadan aşkınızı garantiye aldığınızı düşünmek.

Fakat bu düşünce çoğu zaman yanlıştır çünkü aşkın garantisi yoktur! Eşinizi ilk günkü gibi sevseniz de beraber yaşamanın verdiği rahatlıkla eski alışkanlıklarınız zamanla değişebilir. Örneğin yatağa seksi iç çamaşırlarıyla girmek yerine uzun penye pijamalarla girmeyi tercih ediyor olabilirsiniz.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Onu Baştan Çıkar

Evlilik

Baştan çıkarıcı seksi hareketlerle hoşlandığınız kişinin dikkatini çekin.  Uzun adımlarla, salınarak ve etrafta tanıdık birini arıyor gibi bakının. Arkadaşınızın yanına doğru giderken, varlığınızı iyice belli etmek ve boyunuzu uzun göstermek için büyük adımlar atın.

Çağıran bakışlar, erkeklerin akıllarını başlarından alır, o yüzden bu cilveli bakışı mutlaka kullanın. Hoşlandığınız erkeğin gözlerinin içine en fazla üç saniye kadar bakın ve sonra gözlerinizi kaçırın. Onu istediğinizi anlaması için bunu birkaç kere tekrarlayın.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Evlenilmeyecek 10 Erkek !

Hangi erkeklerle evlenilir, hangileriyle evlenilmez? İşte deneyimlerin ışığında evlenilmeyecek erkeklerin özellikleri..

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Evlenmeden Önce 5 Defa Düşünün!Evlilik yoluna girmeye karar vermek için kendimize birkaç soru sormamız gerekiyor.
Bir ilişkinin filizlenerek tüm gelişme safhalarından sonra nikah masasında çiçek açabilmesi için ilişkinizdeki beş noktaya çok dikkat etmeniz gerekiyor.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Her Gün Seks Evliliği Kurtarır Mı?ABD’de ilginç deney: 365 gün üst üste seks yapsak evliliği kurtarır mıyız?
ABD’nin farklı eyaletlerinden, birbirine zıt hayatlar yaşayan iki evli çift birbirlerinden habersiz aynı deneyi yaptı: Kötü giden evliliklerini küllerinden yeniden doğurmak için her Allah’ın günü seks yaptılar.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Evlilik

Çatlayan Evlilikleri Onaran CümlelerEvliliklerde tartışma kaçınılmazdır. Ama hataları onarmayı bilirseniz, ilişkiniz dinamikleşir. Onarma girişimlerinde anahtar bazı cümleler vardır ki işinizi kolaylaştırır.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)