Evlilik

Erkek arkadaşınızdan beklediğiniz sihirli sözleri duymak için ona biraz yardımcı olmanız gerekiyor. Önerilerimize kulak verin, “o” teklifi hemen alın!

Çok aşıksınız. Evlenmeyi hayal ettiğiniz biri ile berabersiniz. İlişkiniz de ciddi anlamda evlilik yönünde ilerliyor ama çok istediğiniz o teklifi henüz almadınız. Fazla da sabrınız kalmadı. Acaba ne yapmalı da, erkek arkadaşınıza bir an önce evlilik teklif ettirmelisiniz? Bunu asla baskı kurarak ya da yalvararak yapmayın! İnanın, tersine bir etki yapar ve sevgilinizi elinizden kaçırabilirsiniz. Bu teklifin yolunu akıllı yöntemlerle, fark ettirmeden açmalısınız.

1.Öneri
“Ne kadar güzel bir düğün” değil mi sevgilim?
Yapılan araştırmalar, erkeklerin en büyük korkularından birinin evlenmek olduğunu kanıtlamış. Aslında biz bunu zaten biliyoruz, değil mi? Ne kadar aşık olsalar bile, erkekler bu sorumluluktan genelde kaçmayı tercih ediyorlar.

Onun korkularını ve endişelerini yok etmeye çalışın. Ona evlenmek istediğinizi yumuşak bir biçimde hissettirin. Örneğin, birlikte romantik bir film izlerken, ona hayalinizdeki evlilikten veya düğünden bahsedebilirsiniz.

2.Öneri
Kendinize yandaşlar bulun
Sevgilinizin arkadaşları tarafından sevilmek kadar güzel bir şey olamaz. Çünkü onlar, sevgilinize sizden daha iyi bir kadın bulamayacağınızı söyleyecek olan kişilerdir.

Onun arkadaşlarını bir maç akşamı için kendi evinize davet edin ve onları güzel bir şekilde ağırlayın. Ayrıca erkek arkadaşınızı arkadaşlarıyla buluşması ve dışarı çıkması için arada kendiliğinizden teşvik edin. Bu kadar toleranslı olan bir kadın her erkeği etkiler, tabi en yakın arkadaşları da!

3.Öneri
Sen benim kahramanımsın!
Her erkeğin içinde kadınları kurtarma ve koruma içgüdüsü vardır. Onun içindeki kahramanı uyandırın.

Bazı işlerinizde kendisinden yardım isteyin ve sonrasında övgüler yağdırın. Mutfakta işler yaratın ya da arabanızı park ettirin. Hatta işiniz olmasa bile ona kahraman olmak için fırsat yaratın. Erkekler iltifata bayılır! Sizin kahramanınız olmak onları cesaretlendirecektir. Ona sık sık hayatınızdaki en güzel, en değerli insan olduğunu söyleyin.

4.Öneri
Mükemmel bir ekip olacaksınız
Erkekler hayatlarının sonuna kadar ayaklı banka olmak istemezler. Bu nedenle sizin onu “altın yumurtlayan tavuk” olarak görmediğinizi bilmesi gerekir.

Ona evliliğiniz boyunca sizin de bir şeylerin ucundan tutmak istediğinizi gösterin. Şöyle ki: Siz de para kazanmaya, ona işinde yardım etmeye veya çocukları büyütmeye hazırsınız. Ona, sizin onu her şekilde destekleyeceğinizi ve birlikte yıkılmaz bir ekip olacağınızı anlatın. Sonuçta onu sevdiğiniz için evleniyorsunuz, maddi hırsınızdan dolayı değil.

5.Öneri
Rest çekin
Evlilik konusu gündeme geldiğinde, her şeye rağmen hala sağır gibi davranıyorsa bu sefer rest çekin.

Evlilikten korkan sevgilinize şunları söyleyin: Bana evlenme teklifi yapmak için 3 ayın var, sonra ben olmayacağım! Eğer güzellikle yaptıklarınız işe yaramıyorsa, bir de bu yöntemi deneyin. Son safhada kaybedecek neyiniz var ki! Ayrıca birçok evli erkek bu yöntemin işe yaradığını söylüyor. Buna rağmen sevgiliniz hala istemiyorsa, karşınızdaki adamın evlenmek istemediğini anlar ve kendinize yeni bir yol çizersiniz.

Evlilik

Kadının Günlüğü :
Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum...
Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı, sevecen, her şey var.
Bugün Cumartesi, bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor... Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız...

Evlilik

Herhangi bir nedenle aynı çatı altında yaşamak isteyen iki insanın,bu birlikteliğe resmi bir statü kazandırmak için başvurdukları en gözde metoddur... genelde iki insanin - ki genelde bunlardan birisi dişi, ötekisi erkişi olur - tanıştıktan bir süre sonra ihtiyaç duydukları bir kurumdur.
Temelinde çok çok farklı etkenler bulunur... örnek vermek gerekirse, klasik bir erkek için; iyi yemek, temiz ev, her gece sevişilebilecek bir beden, çocukları doğurup bakacak bir varlık olması gereğidir evlenmenin nedeni.. Bu ihtiyacı sorunsuz giderebilmek içinde, el değmemiş (balta girmemiş, orman misali) bir yar aranır beyimize... Genelde anneler arar, bulur... baş göz edilir oğlumuz... Çoğu zaman görücü usulü ile olur... menşei şüphelidir zaten bu tabirin. Düşünsenize, görücü usulü... kim görüyor, niye görüyor, belli değil.. aslında bakarlar, görmezler, oda başka mesele...

Evlilik

Yatak odanızda cinsel fantezilere yer verin

Cinsel Tıp Deneği Başkanı Dr. Cem Keçe evliliklerin ilk yıllarında yaşanan renkli ve mutlu cinselliğin ilişkinin ileri yıllarında da sürdürülebilmesi için bakın neler öneriyor...

 

Evlilik

Evliliklerde yaşanan ortak sorunlardan biri de karşınızdakini kaybetme korkusu olmadan aşkınızı garantiye aldığınızı düşünmek.

  

Evlilik

Onu Baştan Çıkar !sBaştan çıkarıcı seksi hareketlerle hoşlandığınız kişinin dikkatini çekin..
Uzun adımlarla, salınarak ve etrafta tanıdık birini arıyor gibi bakının. Arkadaşınızın yanına doğru giderken, varlığınızı iyice belli etmek ve boyunuzu uzun göstermek için büyük adımlar atın.

Evlilik

Evlenilmeyecek 10 Erkek !

Hangi erkeklerle evlenilir, hangileriyle evlenilmez? İşte deneyimlerin ışığında evlenilmeyecek erkeklerin özellikleri..

 

Evlilik

Evlenmeden Önce 5 Defa Düşünün!Evlilik yoluna girmeye karar vermek için kendimize birkaç soru sormamız gerekiyor.
Bir ilişkinin filizlenerek tüm gelişme safhalarından sonra nikah masasında çiçek açabilmesi için ilişkinizdeki beş noktaya çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Evlilik

Her Gün Seks Evliliği Kurtarır Mı?ABD’de ilginç deney: 365 gün üst üste seks yapsak evliliği kurtarır mıyız?
ABD’nin farklı eyaletlerinden, birbirine zıt hayatlar yaşayan iki evli çift birbirlerinden habersiz aynı deneyi yaptı: Kötü giden evliliklerini küllerinden yeniden doğurmak için her Allah’ın günü seks yaptılar.

Evlilik

Çatlayan Evlilikleri Onaran CümlelerEvliliklerde tartışma kaçınılmazdır. Ama hataları onarmayı bilirseniz, ilişkiniz dinamikleşir. Onarma girişimlerinde anahtar bazı cümleler vardır ki işinizi kolaylaştırır.

Evlilik

Evlenmeden Önce Mutlaka Yapın!Hayatınıza ne zaman bir erkeğin gireceğini veya ne zaman evlenme teklifi alacağınızı bilemezsiniz. Erkek arkadaşınızla birkaç yıl içinde evlenme planınız olmasa ve hatta yakın gelecekte bir sevgili edinme olasılığı bile görmüyor olsanız da, karşınıza ne zaman ne çıkacağını

Evlilik

Dünyadaki İlginç Evlilik GelenekleriHer ülkenin toplumsal ve kültürel yapısı ile inançlarına göre evlilik gelenekleri, ilginç özellikler taşıyor işe bu geleneklerden bir kaçını aşşağıya sıraladık.

Evlilik

Evlilik ama nasıl bir evlilikMutlu bir yuva kurabilmek için önce evlenmeye karar verilmelidir. Evlenmeye karar verildi ama nasıl bir evlilik olacak ona karar verilmedi. Mantık evliliğimi, ticaret evliliğimi, yoksa mutluluğa dayalı bir evlilikmi?.