Astro

Rüyanızda ünlü biriyle birlikte olmuş ya da kız arkadaşınızı öptüğünüzü görüp korkuyla uyanmışsınızdır mutlaka. Bu rüyaların ne anlama geldiğini öğrenmek ister misiniz? İşte beş erotik rüya tabiri.Rüyada bir ünlü ile birlikte olmak gerçek hayatta eksikliğini duyduğunuz bazı değerlerin varlığının habercisi. Birlikte olduğunuzu gördüğünüz bu ünlü kişi aslında sizin için kaliteyi temsil ediyor.

Astro

11 Ocak ile 2 Şubat arası, astrolojik olarak yazılı ve sözlü iletişimi temsil eden gezegen Merkür geri hareketine geçiyor.
Rasyonel aklı ve mantığı da temsil ettiğinden düşünce ve algımızda da problem yaratma olasılığını beraberinde düşünmemiz gerekiyor.
Dolayısı ile bu dönem her şeyi iki kere düşünmek, iyi analiz etmek, yanlış anlamalara ya da yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Astro

24 Ekim itibariyle Akrep burcuna girmiş bulunuyoruz. 22 Kasım’a kadar olan bu süreçte Akrep burcu ile temsil edilen ruhsal temalar hayatımıza damgasını vuracak.

Astro

29 Ekim saat 01:14 te Güneş ve Ay Akrep burcunda kavuşum yapacak.Astrolojik olarak Yeniay, bir şeylere başlamak için iyi bir zamandır. Su gurubunda oluşan Yeniay güçlüdür. Duyguların, bilinçaltının da devreye alınacağını ve böylece iç dünyamızda da yeni başlangıçlar yapabileceğimiz konusunu gündeme getirebilir.

Astro

Kova burcu ve kova burcunun özellikleriKova, değişim ve devrimlerin gezegeni Uranüs”ün etkisi altındadır. Bu durum Kovaların arkadaş canlısı,uyumlu,ama ne yapacağı belli olmayan insanlar olarak tanınmasına sebep olur. Değişik açılardan bakılırsa Kovanın zıtlıklarla dolu bir kişiliği vardır. Onu sıradan insanlar gibi tepki vermesini beklemeyin, ayrıca değişimi yenilik ve macerayı sever.

Astro

koçSon günlerde, zorlu tavirlari ve güleryüzüyle olaganüstü dostça davranan biriyle tanistiniz mi? Tanri yardimciniz olsun. Herhalde bir Koç size el koymus olmali. Özellikle, sohbet sirasinda konusmayi yönlendirmekte biraz sikinti çektinizse...

Astro

ikizler burcu ve ikizler burcunun özellikleriBu burçta dogan kisiler degiskendir. Ikizler burcundan bir insan giysilerini, isini, ask hayatini ve evini düsünceleri kadar çabuk degistirebilir ki bu konuda oldukça hizlidir.

Astro

Yengeç burcu ve yengeç burcunun özellikleriYengeç'in gelip geçici huylari Ay'a göre ayarlanmistir. Yengeç yükselen alçalan tüm dalgalanmalara karsin, hep ayni insan olarak kalir. Ona ilk kez, çilginca kahkahalar atarken rastlayabilirsiniz.

Astro

Aslan burcu ve aslan burcunun özellikleriAslan herkesi yönetir. Aslan'larin fiziksel özellikleri; saçlari yele gibi yüzden geriye dogru yatar ve aldatici olarak tembel bir görünüsleri vardir. Dik ve magrur yürürler. Yumusak, genellikle sakin ve tutarli bir karakter içinde gizleneceklerdir. Tirnaklari kapali, ama sivri ve yirticidir.

Astro

Terazi burcu ve terazi burcunun özellikleriTerazi'ler kaba olmaktan nefret ederler. Onlar son derece zekidir ve ayni zamanda inanilmaz derecede saf ve kolay aldatilir insanlardir. Konusmaktan kulaklarinizi sagir ederler, ancak kendileri de çok iyi dinleyicilerdir.

Astro

Akrep burcu ve akrep burcunun özellikleriAkrep'ler kendi burçlarina gösterilen tepkiden bikmislardir. Onlarin acimasiz ve tehlikeli oluslari varsayimi yanlistir. Ancak savunurken bu özelliklerini ortaya çikarabilir.

Astro

Yay burcu ve yay burcunun özellikleriYay burcu insaninin içinde hiç bir kötülük yoktur. Onu yargilarken hasin olmayin. Iyi niyetlidir. Kendisine sempati duyulmasina ihtiyaci yoktur. Ondaki essiz anlayis, zeki ve atesli davranislar, genellikle Yay'i basarili insanlar arasina sokar. Yay'larin en belirgin özelligi dobra olmasdir. Yapmacik ve aldatmaca onlari dehsete düsürür.

Astro

Oğlak burcu ve oğlak burcuanun özellikleriOglak karakterini kavramak, bir esintiyi yakalamaktan baska bir sey degildir. simdi bir Oglak'i inceleyin onu nerede bulacaksiniz? Kendisini yetistirebildigi ve yükselebildigi her yerde... 

Astro

Balık burcu ve balık burcunun özellikleriDünyasal ihtiraslari hemen hemen hiç yoktur. Zenginlik onlari pek az çekecektir. Evlilik veya miras disinda zengin olan çok az Balik vardir. Gelecege ait yogun istekleri yoktur. Geçmis hakkinda sezgileriyle edindikleri bilgileri ve bugün için tatli bir hosgörüleri vardir. Bu burçta doganlar için kolay yolu seçmek tuzaga düsmek demektir.

Astro

Başak burcu ve başak burcunun özellikleriBasak "bekaret" burcudur. Ancak bu sembolü fazla ciddiye almak gerekir. Bazi Basak'lar bekar kalirsa da, pekçogu sonunda evlilik mutluluguna erisir. Basak'in evlilik yasamini basariyla sürdürmesi ve hemen hemen her zaman kendilerini ailelerine adamalari sasirticidir.

Astro

Kova burcu özgürlüğü, orjinallik ve yaratıcılık ile akıl ve dehayı, çağın ötesini düşünüp görebilmesi nedeniyle yenilikçiliği, bu yenilikleri hayata geçirecek reformları, devrimleri;
Eşitlikçi yaklaşımları ile demokrasiyi, insan haklarını, hiç kimsenin yürümediği yolları yürüme dürtüsü ile de kaşifliği, buluşçuluğu temsil eder.

Astro

Şu anda bu yazıyı okuyan her kimse tam şu anda duygusal, düşünsel ve hatta zamansal bir anlamda birlik içindeyiz.

 

Astro

Aslan burcundaki tutulma hangi burçta olursanız olun, sizi hangi sahalarda etki alanına alacak bunu incelersek Öz Burçlarınızın yanında Yükselen burçlarınızı da öğrenmemiz ve ona göre okumanız daha sağlıklı olacaktır.

Astro

Erotik rüyaların anlamı ne ?İşte en poopüler erotik rüyaların tabiri...
Rüyanızda ünlü biriyle birlikte olmuş ya da kız arkadaşınızı öptüğünüzü görüp korkuyla uyanmışsınızdır mutlaka. Bu rüyaların ne anlama geldiğini öğrenmek ister misiniz? İşte beş erotik rüya tabiri...

Astro

Erkeğinizi Tanıyın !Sevgilinizin burcuna özel aşk ve seks tüyolarını biliyor musunuz ?
Astrolog Susan Miller'dan burçlara özel aşk ve seks tüyoları… Onu nasıl elinizde tutarsınız? Mutlu etmek için neler yapmalısınız? Bu ve benzeri sorularınızın cevabı bu yazıda…

Astro

Aslan dendiğinde hemen aklımıza ormanların kralı Aslan Kral gelir. Gerçektende Aslan burcu ile ilişkilidir Aslan Kral arketipinin bilinçaltımızdaki yansıması. 

Astro

Burcunuza Göre GiyininAstrolojik işaretlerinizin aynı zamanda kişisel bir stil rehberi olduğunu biliyor muydunuz? İşte burcunuza göre karakterinizi yansıtan tarzlar…

Astro

Burcuna Göre Parfüm !Parfüm seçmekte zorlanıyorsanız, size önerilerimiz var!
Bir çok koku arasından, kendinize uygun olan parfümü bir türlü bulamıyosunuz... Beğendiğiniz kokular, üzerinizde şişedeki gibi kokmuyor. O halde parfüm seçerken yıldızınızdan yardım alabilirsiniz!