Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Bebeğim Olacak Seminerleri Sürüyor...

Bebeğim Olacak Seminerleri, Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde anne adayları ile buluşuyor. Mustela’nın düzenlediği seminerlere Multi-tabs Vitaminleri, Acıbadem Sağlık Grubu ve Mother & Baby dergisi destek oluyor. Bu özel seminerlerde ünlü Doğum Koçu Ayşe Öner ve Acıbadem Sağlık Grubu uzman doktorları anne adaylarına hamilelik ve doğum sürecinde faydalı olacak tüm bilgileri aktarıyor.

Anne bebek cilt bakım uzmanı Mustela sponsorluğunda, hamilelere özel probiyotikli multivitamin–mineral kombinasyonu Multi-tabs ve Acıbadem Sağlık Grubu işbirliği ile düzenlenen Bebeğim Olacak Seminerleri, Mother & Baby dergisinin de katkılarıyla anne ve baba adaylarına destek oluyor.

Anne ve baba adayları Bebeğim Olacak Seminerleri sayesinde hamilelik dönemi ve sonrası için en iyi şekilde hazırlanıyor. Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde gerçekleşecek seminerlerde Türkiye’de bir ilke imza atan ünlü Doğum Koçu Ayşe Öner ve Acıbadem Sağlık Grubu uzman doktorları eğitim veriyor.

Mustela’nın sponsorluğunda seminerlere katılım ücretsiz…

Anne adayları seminerler boyunca; hamilelikte nefes çalışmaları, bebek odası hazırlığı, doğuma çantasında bulunması gerekenler, anne sütü ve emzirme, bebeğin günlük bakımı ve bebek masajı, evde alınacak güvenlik önlemleri ile ilkyardım konularında Doğum Koçu Ayşe Öner’den eğitim alıyorlar.

Doğum şekillerinden tarama testlerine, hamilelikte ve lohusalıkta beslenmeden bebeklerde görülen hastalıklara, bebekler için aşılardan doğum sonrası depresyonlara kadar merak edilen konuları anne adaylarına Acıbadem Sağlık Grubu uzman doktorları anlatılıyor.

Farklı konuların işleneceği toplam üç seminerden oluşan programı tamamlayan katılımcı anne adayları sertifika almaya hak kazanıyor.
Bebeğim Olacak Seminerleri’ne tüm anne adayları ve eşleri davetlidir. Katılımlarınız için 444 55 44 Alo Acıbadem’den kayıt yaptırabilirsiniz.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...