Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Acaba Yatakta İyi Misiniz? Test Edelim mi?

Acaba Yatakta İyi Misiniz? Test Edelim mi?

Yataktaki performansınız test etmek ister misiniz? Sizin için küçük bir test hazırladık. Acaba eşiniz-partneriniz gerçekten zevk alıyor mu? yoksa sizin gönlünüz olsun diye orgazm taklidi mi yapıyor? bunları düşünerek içiniz içinizi yemesin. Hemen küçük bir test yapın ve sonucu hemen görelim. Aşağıdaki sıraladığımız sorulara cevaplayınız lütfen.

 

Ona uyan cümlelerin yanındaki harfleri işaretleyin

1. Hafta sonu futbol maçları onun vazgeçilmezi. A

2. Size arkadaşlarınızın nasıl bir cinsel hayatı olduğunu soruyor. B

3. En son ne zaman tartıştığınızı hatırlamıyorsunuz. C

4. Size sıradan iç çamaşırları alıyor. A

5. Bazen sadece onu mutlu etmek için onunla birlikte oluyorsunuz. A

6. Son dakika yatakta yaptıklarınız ona yetmedi, fakat yine de mutlu olduğunu söyleyebilirsiniz. B

7. Sizin tatmin olduğunuzu görmek onu heyecanlandırıyor. C

8. Bazı zamanlarda bir sevgiliden çok bir arkadaşınızla birlikte oluyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. B

9. Sizin hoşunuza giden noktaları bulup, sizi seks moduna sokmak için tahrik ediyor. C

10. İlişkinizi renklendirmek için yeni metotlar deniyor, fakat hoşunuz gitmeyenleri asla kullanmıyor. C

11. Aşk hayatınızla ilgili nadiren konuşuyorsunuz. A

12. Sizin fantezileriniz ile onunkiler uyuşmuyor. B

Sonuçlar;

A'lar çoğunluktaysa: Seks hayatınız kırmızı alarm veriyor
Neticelere göre tüm belirtiler gösteriyor ki cinsel hayatınız can vermiş de ağlayanı yok. Baksanıza eşiniz kendine yeni hobiler bulmuş, seksi değil ucuz iç çamaşırlarını seçenek ediyor ve cinsellik yalnızca onu suskun tutuyor. Uzmanlara göre şayet bir erkek cinsellikten istediğini alamıyorsa bunu partneri ile konuşmayı reddediyormuş. Erkeklerin bir ilişkide tatmin olamamasının iki nedeni vardır; frekans uyuşmazlığı ve ilişki esnasında ne olduğu. Bu yüzden o suskun kaldığı sürece sizin sualler sormanız gerekiyor. Fakat bu sualleri kendinize sormalısınız. Yaşantınız nasıl? Stresli misiniz? İlişkinizde çözülmesi zor bir mesele ile karşı karşıya mısınız? Bunların dışında kendinizi suçlamadan ve yargılamadan partnerinizin hoşuna giden ve gitmeyen şeyleri yapıp yapmadığınızı sorun. Daha sonra kendi hoşunuza giden ve sizi havaya sokacak şeyleri belirleyin. Bunları ansızın bire ona söylemek yerine yumuşak dokunuşlar ile konuşmaya başlayın. Böylelikle sağlam ve güzel bir seks hayatı için temelleri atmış olacaksınız.B'ler çoğunluktaysa: Ne iyi ne kötüsünüz
Partnerinizin çok mesut olduğunu söylemek zor fakat ona göre aitiz "fena değil" düzeyinde. Erkeklerin seks hayatlarını yalnızca ereksiyon ve boşalma olarak görüp bununla kanaat ediyorsanız bilin ki kısa bir müddet sonra kendinizi sıkıcı ve tek düze bir aitin içerisinde bulabilirsiniz. Yalnızca onu değil kendinizi de düşünün. isteklerini ve hoşlandığınız şeyleri ona yaptırmaktan çekinmeyin ve açık açık konuşun. Ayrı olarak yönlendirmeniz onun da hoşuna gidecektir. İsterseniz bunu ona sorabilirsiniz. Bunların dışında onun fantezileri ile ilgili konuşup sizinkileri öğrenmesini ve keşfetmesini sağlayabilirsiniz. İnanın bu yol cinsel hayatınıza renk katacak.

C'ler çoğunluktaysa: Tatmin dorukta

Erkeğinizin mutluluğun ötesine geçtiğini söyleyebiliriz. Ayrı olarak her türlü istek ve arzularınızı onunla konuşup ortak bir noktada buluşabildiğiniz için çok talihli olduğunuzu da unutmayın. Her ikiniz için de seks, şehvet ve zevk dolu bir oyun. Yeniden de bu mükemmel uyumu sürdürmek sizin elinizde. Birkaç seks öncesi hile ile bu ateşi hep sürdürebilirsiniz. İşte size bir emare... Oral seks öncesi soğuk bir şeyler içip veyahut dondurma yerseniz bu partnerinizi daha da uyaracaktır. Hemen peşinden da sıcak bir içecekle ısı balansını tersine çevirirseniz emin olun farkı göreceksiniz.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...