Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Onun Yataktaki Tarzı Nasıl?

Onun Yataktaki Tarzı Nasıl?

Yatakta her seferinde aynı şeyleri yapmaktan sıkıldıysanız işte size 4 değişik tercih. 
Duygusal seks! Tatmak, koklamak, dokunmak: Cinselliği bütün duyularınızla yaşamak istiyorsunuz. Birbirinizin vücudunu, arzularını keşfetmek... Birazcık merak uyandırarak ve vakit ayırarak yeni heyecanlar hissedebilirsiniz. Nasıl mı?

Havaya sokmak için: Gün içinde ufak tefek adımlarla onu istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Bunun için, başka şeyler peşinde koşmanız gerekmeyen hafta sonlarını seçenek etmelisiniz. Sabah beraber duş almak, saunaya gitmek, omuzlarına masaj yapmak yumuşak seks için güzel birer hazırlık yerine geçer.

İpek ve saten:
Baş başa kalmadan önce uygun müzik ve mumlar sayesinde rahat ve çekici bir ortam yaratın. Saten veyahut ipekten yapılmış gecelikler giyin, bırakın bu çekici kumaşları sizin üstünüzden o çıkarsın. Bu kumaşların verdiği hissi hem siz hem de o çok seveceksiniz.

Adım adım: Erotizmin havada hissedilmesini sağlayın. O konuşurken siz kendinizi okşayın. Bakışlarını istediğiniz vücut bölgelerine doğru yönlendirin.

Isınma programı: Zevki yaşamak istediğiniz tarafa doğru yönlendirin. Köpüklü bir banyo mu? Su küvete dolarken, siz ipek kimononuzla ortalıkta dolaşıp çevreye tütsüler yardımıyla aromatik kokular dağılmasıyla ilgilenin. Odanın içinde ihtiyacınız olan her şeyin hazır bulunmasını sağlayın: kumaşlar, kayganlaştırıcı jeller, losyonlar, masaj yağları, tüyler...

Farklık: Bilinmeyen yüzlerinizi göstererek sizi yine keşfetmesini sağlayın. Önceden yapmadığınız ufacık bir şey: Hep gözleriniz kapalı mı öpüşürsünüz, açık tutun ya da normalde yüksek sesli mi sevişirsiniz, suskun olun. Sonra da bunu nasıl bulduğunu mesele: Hoşuna gitmiş mi? Böyle mi devam etmelisiniz? Netice: Duyularınız bu ufacık farklıkla tam uyanıklığa geçecek.

Yönetmen asistanı: Kendinize yakın arkadaşlarınız arasından bir yardımcı seçin. Sevgilinize romantik bir sürpriz hazırlamak istediğinizi söyleyin ve bir film seti yaratırmış gibi örgütlü olun. Siz yokken, hanenizde atmosfer yaratma işiyle ilgilensin: Banyoyu suyla doldursun, mumları yaksın, dans edebilecek bir alan için eşyaları kenara çeksin. Teferruatlardan söz etmeseniz de olur.

Vahşi seks!

Alışılmışın dışında bir şeyler yapmak istiyorsunuz, çok da yumuşak olmasın, biraz güç gösterisi olsun istiyor canınız: ısırmalı öpücükler, sert dokunuşlar istiyorsunuz...

Havaya sokmak için: Ufak bir çekişme ikazcı olabilir: Tuttuğu takım yenilmiş veyahut bir tanıdığınız, sevgilinizin burnunun büyük olduğunu düşünüyor... Bu konulardan bir miktar söz ettikten sonra gülmeye ve onu öpmeye başlayın. Hiddetin yarattığı adrenalin ve gülme hormonu endorfinin birleşimi sert seks için mükemmel karışımdır.

Kıskançlık: Kıskançlık, ihtiras çorbasının tuzu gibidir. Alışverişte, barda veyahut lokantada dozunu fazla kaçırmamak koşuluyla başka bir adamla flört edin. Arkadaşlarından biri ile ilgili pozitif bir görüş belirtin. Sonrasında ona dokunarak "Bir şeyin mi var?" diye mesele. Rekabet hissi testosteron akışını hızlandıracak.

Bir müsabaka sahneye koyun:
Bilek güreşinde kazanacağınızı iddia edin veyahut 30 saniyede sizi soyamayacağını... Müsabaka hissi erkeklerde en yüksek performansın ortaya konmasını sağlar.

Yakın kavga et: Alt dudağı emmek, enseyi ısırmak gibi teferruatlar, "Bugün mayışmak yok" iletisinin iletilmesi için en iyi sinyallerdir. Göğüs ucunu sıkıştırmak, üst kolunu sıkmak, kıçına bir şaplak atmak da sert seks isteğinizi açığa çıkartır. Nihayetinde kendinizi halının üstünde, soluk nefese ve terlemiş şekilde bulabilirsiniz.

Kendiliğinden seks!


Onu hemen şu anda istiyorsunuz. O an olduğunuz yer neresi olursa olsun fark etmez. Saklılık hissi erotizmin yükselmesine kapı aralar, zevk için ehemmiyetli bir kamçıdır.

Havaya sokmak için: Kendiliğinden seks için de olsa bir takım şeyleri evvelce tasarılamanız, en iyi şartların ne olduğunu düşünmeniz gerekebilir. Hava sıcaklığından, etrafta bulunabilecek insanlara, pratik kıyafetlere kadar bir sürü teferruatı hesaba tabakayız gerekecektir. Veyahut bir partide, hane sahibinizin yatak odasında, evin kilerinde, merdivenlerde nasıl yapabilirsiniz?

Arabada: Günün hangi saatinde, nereye park yapmalı? Bu tasarıların avantajı ise uygun şartları bulduğunuzda ortaya çıkacaktır.

Erkekler her zaman seks isterler mi?:
Onun nasıl bir havada olduğuna dikkat etmeyi unutmayın. Çiftler arasında iki tarafın aynı anda istemesi fenomeni vardır. Dikkatini çekmeyi ve onayını almayı muvaffak olduysanız onu istediğiniz tarafa doğru yönlendirin.

Şartların uygun olduğunu saptadınız:
"Sence şimdi burada birlikte olsak nasıl olurdu?" gibi suallerle uğraşmayın. Dolaysız öpmeye ve dokunmaya başlayın. Çoğu kez sözcüklerin manasızlaştırdığını davranışlar anlamlı kılabilir. Ellerinizi bacak arasına sokun ve arzunuzu belli edin.

Zor pozisyonlarla uğraşmayın!: En iyisi sizin bir miktar yüksekte durabileceğiniz merdiven, basamak gibi yerler veyahut sabit koltuklar, sandıklar, masa tenisi masaları gibi eşyalardan yararlanmaya bakın. Bu deneyimden ikiniz de hoşnut kalırsanız ilerde riziko almaktaki cesaretinizde gözle görülür bir artış olacaktır.

Tabusuz seks!

Erotik bir oyun içersinde değişik rollere bürünmek nasıl olurdu? Birileri sizi izlerken beraber olmak ister miydiniz? Üstünüzdeki tek kıyafet jartiyerken göğüs uçlarınızın etrafını meyvalı dudak savunucu sürseniz sevgiliniz nasıl etkilenir?

Havaya sokmak için: Hanenizde ortalıkta erotik mecmualar bırakın veyahut evvelce kararlaştırdığınız komedi filmi yerine erotik bir film kiralayarak ona sürpriz yapın.

Sesli oyunlar:
Telefonda konuşuyorsunuz. Kimse sizi dinlemiyor, utanacak hiçbir şey yok. Gözlerinizi kapatın ve aklınıza gelen sualleri sormaya başlayın. "Anadan üryan önünde diz çöksem ne yaparsın?" "Seni ellerinden yatağa bağlayıp aklıma geleni yapsam hoşuna gider miydi? Neler yapmamı isterdin?" Telefon konuşmasından sonraki müzakereniz heyecanlı olacaktır.

Adım adım:
Cinsel hayatınızı bir gecede komple değiştiremezsiniz. Hayalinizdeki her şeyi bir kerede gerçekleştirmeye çalışmayın. Ufak tefek farklıklardan başlayın, fetiş eşyaların olabilir sözgelimi, veyahut başka rollere bürünme oyunları, birbirinizi fazla zorlamayın.

Onu iftihar et: Erkekler her vakit pohpohlanmak ister. Tecrübi seks de buna dahildir. İyi yaptığı her şeyi iftihar et. Bir yandan da hoşunuza gitmeyenlerin üstünde çok fazla durmayın fakat bunun sizin zevkiniz olmadığını fark etmesini sağlayın.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...