Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Yatak odasında cinsel fantezilere yer verin

Yatak odasında cinsel fantezilere yer verin

 

Yatak odanızda cinsel fantezilere yer veriyo musunuz? Vermiyorsanız bu makaleyi okuduktan sonra fikriniz değişecek. Cinsel Tıp Deneği Başkanı Dr. Cem Keçe evliliklerin ilk yıllarında yaşanan renkli ve mutlu cinselliğin ilişkinin ileri yıllarında da sürdürülebilmesi için bakın neler öneriyor. Cem Keçe Günaydın'daki köşesinde uzun yıllardan sonra görev gibi yapılan cinsel beraberliklere evliliğinizin hayatını kurtaracak reçeteyi verdi.


Uzun süren evliliklerde çocuklardan sonra çiftlerin cinsel soğukluk yaşamaları sık rastlana bir durumdur. Rutinleşen cinsel hayatınızı renklendirmek için erotik materyallerden ve cinsel fantezilerden yararlanabilirsiniz. Bu amaçla inisiyatifi elinize alıp, sevişmeyi siz başlatabilir ve eşinize rutinin dışında zevkler yaşatabilirsiniz.

Cinsel Oyuncaklar
Eğlencenin, erotizmin ve bunların getireceği yakınlığın elinizden kayıp gitmesini izlemek yerine, eşinizle makul olan cinsel fantezilerinizi paylaşıp onların tadını çıkarabilirsiniz. Yazılı ve görsel erotik materyalleri, 'büyüklere cinsel masallar' olarak kabul etmek doğru bir davranış olacaktır. Cinsel hayatınızı zenginleştirerek, eşinizle sık birlikte olmaya çalışmanızda fayda var. Cinsel yaşamımızı monotonluktan, sıradanlıktan uzaklaştırıp, zenginleştirebilecek yaratıcı fanteziler kurduğunuzda, ilişkiniz dengeye girecek ve aldığınız haz artacaktır.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...