Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Yatakta Yaşadığınız İlkler Unutulmaz

Yatakta Yaşadığınız İlkler Unutulmaz

Yatakta yaşadığınız ilkler bitmek tükenmek bilmez bir heyecan ve her an tertemiz bir serüven, tertemiz bir bulgudur. İlk sefer öpüştüğünüzde! Heyecanınızı olabildiğince bastırmaya çalışın, bu işi aceleye getirmeyin ve başarısız olacağınız korkusuyla kendinizi sıkmayın, yoksa harbiden başarısız olursunuz.

O hatıran tadını çıkarmayı muvaffak olursanız, onun da aynı şeyi yapmasını ve dolayısıyla öpüşmenizin mükemmel sekse giden yolda ehemmiyetli bir adım olmasını sağlayabilirsiniz.İlk kez çıplak kaldığınızda Bir erkeğin önünde ilk kez soyunmanın hiç de kolay olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bedenimizin bize sevimsiz gelen detaylarını daha ilk kez yatağa gireceğimiz bir erkekle paylaşma düşüncesi netlikle hoşumuza gitmez. Kendinizi daha rahat hissedecekseniz, partnerinizle beraber daha loş bir ortam yaratın. Mumları seçenek edebilirsiniz. Size bir teklif daha: Yeniden de çıplak kalınca kendinizi kötü hissediyorsanız, önce partnerinizin soyunmasını sağlayın. Kendiniz giyinikken onun çıplak vücudunu görmek size güven ve cesaret verecektir.

İlk kez fantezilerinizi paylaştığınızda
Birlikte bir seks hikayesi oluşturmayı deneyin. Kahramanları ister siz olun, ister başka bir çift... Bu hikayeyi puzzle gibi oluştururken, kendi fantezilerinizi ortaya dökmüş ve dolayısıyla da paylaşmış olacaksınız. Hayal gücünüzü ve hikaye anlatma becerinizi geliştirmeniz de cabası...

İlk kez havaya giremediğinde
O gece partneriniz bir türlü sevişme havasına giremedi. Bunu bir felaket ya da kendinize karşı bir alaka kaybı gibi ele almayın. Başka bir meselesi olabilir, kendini iyi hissetmeyebilir veyahut yalnızca o gece canı istemiyordur, o kadar... Hemen paniğe kapılıp bu konuda onu sorguya çekmeniz, üstüne gitmeniz, sinirlenip bağırmaya ya da üzülüp ağlamaya başlamanız vaziyeti daha kötü hale getirebilir

İlk kez daha önceki sevgilinizden söz ettiğinde
Bütün dünyayı gezseniz beraber olduğu erkeğin daha önceki sevgilileri ile ilgili takıntılı veyahut en azından meraklı olmayan tek bir kadın bulamazsınız. Yumuşak bir giriş yapın ve birkaç beylik sual mesele. Şayet ters bir yanıt verirse sormaktan vazgeçersiniz. Yok şayet onun da bu konuda konuşmaya hevesli olduğunu fark edersiniz, sohbete devam edebilir ve siz de bir şeyler anlatabilirsiniz.

Size bir tavsiye: Kendi yatak serüvenlerinizi anlatırken de, onunkiler ile ilgili sual sorarken de fazla teferruata girmeyin.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...