Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Koç Burcu Çocukları

Koç Burcu Çocukları

Koç burcu çocuğunun annesi olmakta pek bir zormuş gibi…Daha doğduğu andan itibaren ilgiyi üstüne çekmek istermiş ki benim ilgim hep ona olacak ne önemi var bunun …Evin hakimi olduğunu anlatmaya çalışırmış anlayan olursa hani…Yalnızlığa tahammülü yok gibidir…Aynı annesi gibi eh nede olsa yükselen burcumda çocuğumun burcuyla aynı olacak ..İki inat bilmem bir eve sığarmıyız da Aceleci, sabırsız Mars'ın etkisindeki çocuk çok erken çağda ayağa kalkar ve yürür. Herseyi kendi yapmak istermiş.. Bende karışmasam olmaz gibi de…

Biraz büyüyünce derin sevgisini ortaya koyacaktır. Gelip size sıkı sıkı sarılacak ve bırakmak istemeyecektir. Mars'ın etkisindeki küçük, sevme ve sevilme arzusunu böylece ortaya koyacaktır. Bu sevgiyle birlikte müthiş bir inat da ortaya çıkacaktır. Koç burcunun çocuğunun inadını geçirmek hemen hemen imkansız gibidir. Ona ceza da verilmemelidir. Çünkü ceza, ne kadar hafif olursa olsun o kişilik sahibi küçüğe indirilen ağır bir darbe sayılacaktır. En iyisi yumuşaklıkla ve tatlı sözlerle onu yola getirmektir.

Ancak, onun epey muzip, hareketli, gürültücü bir melek olduğu da unutulmamalıdır. Çok erken çağda okuma ve yazmaya merak duymaya da başlayacaktır. Dahi çocukların en fazla bu burçtan çıktıkları söylenebilir. Cazibeli, çok gururlu, inatçı, cesur, atılgan ve hayalperesttir.

 

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 4.75 (2 Votes)

Yorum Yaz...

ile ilgili makaleler