Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Ebru Şallı'dan Selülite Mucize Formül !

Ebru Şallı'dan Selülite Mucize Formül!Formülü kesfeden Ebru Salli ve selülitlerin 5 günde yok olacagina garanti veriyor...
Ünlü manken Ebru Salli fazla kilolarindan ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için bir içecek formülü gelistirdi.

Detoks etkisi yapan içecek 5 günde etkisini gösteriyor.

Mankenligin yaninda yemekle, platesle ilgilenen ve kitap yazan Ebru Salli kendisinin kesfettigi ve özellikle selülite çok iyi geldigini söyledigi bir içecegin formülünü verdi.

Salli kesfinin sonuçlarinin kanitlandigi bir detoks içecegi oldugunu belirtti. Herkesin evinde yapabilecegi bu içecegi her sabah kahvaltidan yarim saat önce 1 bardak alan birisinin, 5 günde kendisindeki degisimi fark edecegini söyleyen Salli, bu konuda hayli iddiali.

Ebru Salli söyle konustu: “Formülümü yillardir yemekle, kaloriyle ve neyin zararli, neyin faydali oldugunu ögrendigim için inceleyerek buldum. Bu içecek vücuttaki toksinleri atip, yaglarin hizli bir sekilde yakilmasina yardimci oluyor. 5 günde farki gördüm. Selilütli bölgeleri sikilastiriyor. Herkes bu içecegi evinde yapabilir."


İSTE EBRU ŞALLI'NIN KEŞFİ

  • 3 Kabak
  • 2 Enginar
  • 1 Avuç Brokoli
  • 1 Avuç Maydanoz
  • 1 Orta boy sogan
  • Yarim limon suyu

Daha sonra bu suyla birlikte sebzeleri blendirdan geçiriyorsunuz. Üzerine limon suyunu da ekleyip tekrar blendirda karistirdiktan sonra soguk veya sicak olarak içebiliyorsunuz. Içine baska hiçbir sey katmiyorsunuz. Sabahlari günde 1 bardak içiyorsunuz.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...