Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Yaz gecti kilolar hala bünyenizde mi?

Yaz geldi gecti gidiyor ama kilolar hala bünyenizdemi...Ödem attırıcı ve zayıflatıcı bir içecek. Yapılışı gayet kolay. Bütün kanallarda da verdiler. Ben ve bir kaç arkadaş da denedik valla bir kaç kilo şimdiden gitti
 
Hazırlanışı

Malzemeler;

  • 1 tatlı kaşığı tane karabiber
  • 1 tatlı kaşığı karanfil
  • 3-4 adet kabuk tarçın
  • 1 adet elma 1 adet limon

3 litre suya limon ve elma kabukları ve çekirdekleri ile iri doğranır, içersine karabiber, karanfil ve tarçın eklenerek kaynatılır (çok kaynatmayın tadı biraz tuhaf oluyor söyleyeyim).

Süzülüp soğuk veya sıcak içilebilir. Yalnız bunu en fazla 3 gün içinde tüketin fazla bekletmeyin. Bitince yenisini yaparsınız.yinede her söyleneni yapmamak lazım der ben...
Bir de eğer yazın incecik çıkmak istiyorum diyorsanız geç kaldınız anacım öyle 2 günde zayıf hatunlara dönemeyiz maalesef (bende dahil). Onun için her zaman  dengeli ve düzenli besleneceğiz, azar azar yemek yemeye çalışcağız ve bol bol yürüyüş yapacağız.

Özellikle oturduğu yerden kalkmayan bayanlar bari arada bir su içmeye falan kalkın da yürüyün ya da elde bulaşık falan yıkayın.

Her gün düzenli olarak hızlı tempolu (çok hızlı olmasın) yürüyüş yapmak çok iyi geliyormuş. Ama bunu alışkanlık haline getirmek lazım.

Eh tabi birde en büyük düşman STRES! Kendimize hakim olalım sinirlenmeyelim. Hayat güzel diyorlar :)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...