Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Kutsal

2003 yılından beri Los Angeles'ta yaşayan Kutsal'ın, ilk albümü "Susuzluğun Geçti Mi" 2001 yılının sonlarında yayımlanmıştı. Bu albümden Bırak Kırılsınlar, Gözlerim Ağlıyor ve Rüya isimi şarkılara çektiği klipler ile adını duyuran Kutsal,
daha sonra Amerikaya taşınmış ve burada yeni albümünün çalışmalarına başlamıştır.

İkinci albümü "ÇIRILÇIPLAK" ve "NAKED"i prodüktörleri Alper Çakır ve Jimmy Waldo ile LA'de kaydetmiştir. Kutsal ayrıca bu albümde rock müziğinde uluslararası başarılara imza atmış Pat Torpey, Matt Bissonette Micheal C. Ross gibi isimlerle birlikte çalışma fırsatını yakalamıştır. Kutsal'ın "ÇIRILÇIPLAK" isimli albümü, Öztop Müzik etiketi ile 2008'in Nisan ayında yayımlannmıştır. Amerika'daki albümü "NAKED" ise 2008 Mart'ında Avrupa ve Amerika'da satışa sunulmuştur.

"ÇIRILÇIPLAK" albümünün ilk klibi "Çalmışsın Uykumu" isimli parçaya çekildi...

"Hep düşlerimin peşinden gittim ve düşlediklerim gerçek oldu...sanirim daha da büyük düşler kurmaya devam edeceğim..." diyen Kutsal, albümünün tanıtımı ve konserleri için yaz aylarını Türkiye'de geçirmektedir. Yakında tekrar Amerika'ya dönecek olan Kutsal, kış aylarındaki konserlerine grubuyla birlikte devam edecektir.

Kutsal'ın grubundaki müzisyen arkadaşları:

Davul - İlker Özgök
Bas - Levent Candaş
Gitar - Mehmet Esemen
Klavye - Uğur Gülbaharlı
tarih : 09.07.2008 22:00
mekan : Beyoğlu Hayal Kahvesi
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...