Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Yeşil Kabare

Yeşil Kabare Hiç bir eğlence o tadı vermedi. Hiç bir şov oradaki gibi olmadı. Zincirlerin koptuğu, güldürünün doruğa çıktığı, müzik, dans ve en çılgın eğlencenin mekanı Yeşil Kabare, Ali Poyrazoğlu ile birlikte
yıllar sonra MAGIC LIFE Bodrum’a taşındı.

Türkiye’de stand-up gösteri denince ilk akla gelen ve gösteri sanatlarında yeni bir dönemi başlatan Yeşil Kabare, MAGIC LIFE Bodrum’da kapılarını yeniden aralıyor. Ali Poyrazoğlu’nun 1980’lı yılların sonunda Beyoğlu’nda açtığı ve günümüzün pek çok ünlü isminin sahne aldığı Yeşil Kabare, zengin ve coşkulu programıyla 28 Haziran itibariyle MAGIC LIFE Bodrum’da izleyicisiyle buluşacak.

Danstan canlı müziğe, komedi şovlarından akıl almaz gösterilere kadar renkli bir programı içeren Yeşil Kabare, Bodrum’un gece hayatında bir ilki hayata geçirecek. MAGIC LIFE Bodrum’da konaklayan misafirlerin yanı sıra Bodrum’da yaşayan veya tatile gelen herkese açık olan Yeşil Kabare, Ali Poyrazoğlu dışında Bülent Kayabaş, Özdemir Çiftçioğlu, Eser Ali, Berrak Kuş, Murat Ilgar, Suat Ünaldı ve Deniz Akkaya gibi pek çok ünlü ismi de ağırlayacak.

 

 

 

tarih : 05.07.2008 - 26.07.2008 22:00
mekan : Magic Life Bodrum

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...