Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Koton'da Sonbahar

Koton'da Sonbahar

Koton'un sonbahar kıyafetlerine bir göz atalım. Hazan mevsimi kapıya dayandı. Tamamiyle yerli bir marka olan Koton son yıllarda kıyafetleriyle oldukça beğeniliyor. Hazan için çiçek desenleri ve punk stilleri bir araya getiren Koton’un oldukça değişik modeller ortaya çıkardığını söyleyebiliriz. Modayı takip eden bayanların bu sezon da Kotondan giyineceğini düşünebilirsiniz. 2019 Koton kış modası kahverengi ve bordo kıyafetlerden çok renkli ve canlı kıyafetlerden oluşuyor. Siz de bu kış kotondan giyinerek modaya uygun bir stil oluşturabilirsiniz.

 

Koton 2019 Kış Modası

Koton bu kış çalışan hanımlar için oldukça alternatif seçenekler sunuyor. Çalışırken şıklıktan ödün vermek istemeyen hanımlar için takım giysi modası geri dönüyor. Bilhassa maskülen giyimi beğenen kadınlarda bu görünüm çok yakışacaktır. Oversize ceketler ve kumaş etekler birbirleri ile çok güzel bir uyum içerisinde kullanılabilir. Eteğinizin altına maskülen tarzınızı bozmayacak bot veyahut çizme seçenek edebilirsiniz. Her vakitkinden daha şık görünebilirsiniz. 80’lerin modasının popülerliği kış modasında da kendisini yansıtıyor.

Çoğunlukla yaz döneminde alışık olduğumuz pembe tonları 2019 Koton kış modası kıyafetlerini canlandırmışa benziyor. Pembe renkli kazaklar ile çok güzel spor kombinler oluşturabilirsiniz. Şayet canlı kıyafetlerden çok hoşlanmıyorsanız soluk renkleri seçenek edebilirsiniz. Yeniden 80’lerin sonuna doğru ortaya çıkan bu akımı yeni sezon kıyafetlerinde sıkça göreceğiz gibi. Bilhassa mor ve tonlarında çok daha sofistike görünen bu kıyafetler her bayana yakışacak. Bilhassa cilt ceketlerde bu soluk mor rengi tonları daha sık görebiliriz. Deri ceketlerin her kıyafet ile kolayca kombinlenebileceğini söyleyebiliriz.

Koton Güz Modası

Bu sezon güz mevsiminde çok fazla derinliğe sahip koyu kırmızı olarak nitelendirilen Red Pear renginden çok sık görebiliriz. Sonbaharın kapalı havasına oldukça yakışan bu renk bilhassa şık geceler için oldukça uygun olacak. İçerisinde oldukça saklı duygular barındıran bu renk özellikle romantik geceler için oldukça uygun. Bu renk elbiseleri siyah ayakkabı ve çanta ile kombinleyebilirsiniz. Bu giysi modellerini esmer hanımlar seçenek edebilirler. Beyaz tenli hanımlar bu rengin kazak modellerini seçenek edebilirler.

Romantik mavi bilhassa beyaz tenli hanımlar için oldukça iyi bir alternatif olacaktır. Şayet büro kıyafeti arıyorsanız bu rengi çok kolayca kullanabilirsiniz. Nebulas Blue olarak adlandırılan bu renk bu sezonun en çok tercih edilen canlı renklerinden biri olmaya aday. 2019 Koton kış modası ofis pantolonlarında bu rengi görebilirsiniz. Soğuk sonbahar günlerine yaz canlılığını tekrar kazandıran mavi renk mavi rengi tonları ile ya da siyah tonları ile rahatça kombinlenebilir. Bu kıyafeti siyah topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 4.50 (3 Votes)

Yorum Yaz...