Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Blackk

BlackkKuruçeşme sahil şeridinde bulunan Blackk, yenilenen konseptiyle büyük ilgi gördü, bu senede Resto-lounge ,Club ve Levendiz Rum Meyhanesi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bu üç farklı konsepti Blackk adı altında toplayan yönetimin sahibi

Figen Doğusoy, İşletmeciliğini ise eğlence sektörünün vazgeçilmez ismi Emre Ergani’nin üstlendiği Blackk ,bu yılda son 11 yıldır olduğu gibi Fahri Çağlayan ve profesyonel ekibi ile konuklarını Kuruçeşme’de ağırlıyor.

Resto-lounge New York ve Londra’da popüler olan ve Türkiye’de ilk kez geçtiğimiz sezon hizmet vermeye başlayan Blackk’ in bu bölümü son derece şık dekorasyonuyla ilgi çekiyor.
Dore ve siyah’ın modernizmin yansıması olan köşeli hatlarla birleştiği Resto-lounge’da içkilerinizi yudumlarken boğazın eşsiz manzarasını seyredebilir, fusion lezzetlerden oluşan ala–carte mönüden seçtiğiniz yemeğinizi rahat koltuklarınızda yiyerek, geceye devam edebilirsiniz.

Lounge ve commercial müzik çalınan mekanda, 19.30 – 00.30 arasında yemeğinizi yiyebilir; 00.30 ‘dan itibaren Snack mönülerinden faydalanarak 04.00’e kadar vakit geçirebilirsiniz.

Resto-Lounge; akşamüstü saatlerinde, günün stresinden arınıp keyifle sizin için hazırlanmış çeşitli şarapların yer aldığı şarap menüsünden seçeceğiniz içkilerinizi yudumlayabileceğiniz, konforuyla sizi rahatlatan, eşsiz manzarasıyla bir harika.

 

adres: Muallim Naci Cad. No:71 Ortaköy / İstanbul

telefon:(0212) 236 7256

web sayfası: www.blackk.net

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...