Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Mojito

MojitoMojito, 1000 konuk ağırlama kapasitesiyle İstanbul eğlence yaşamına taze kan getirmeyi hedefliyor. Mekanın barı, tepesinde bir düzine disko topu ile tam ortaya konuşlanmış. Ama en büyük sürpriz renk değiştiren duvarlar. Mojito, sadece müziğiyle değil, renkli

ışık ve lazer şovuyla da konuklarına baştan çıkartıcı bir gece yaşatıyor. Yurtdışından getirtilen özel ışık mühendisleri tarafından tasarlanan renkli mekan dekorları da sürekli değişen renklerle bu ortama eşlik ediyor. Mojito Club, girişindeki özel yapım Led sistemini ve içeride ise Showtec Led Tube Basic sistemini, Moving Head, Laser, Spot ve Wash Projektorlerini tercih ederek ışıl ışıl bir atmosfer yarattı. Mekan, göz alıcı ambiansı ve iç dekorasyonu ile eğlenmeye gelenlerin gözlerini kamaştırmayı başarıyor.

Arzu edenler özel localarda da eğlenebiliyorlar. Ancak bu özel localar için önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Mojito, her perşembe düzenlediği hip hop partileriyle disko kültürünün İstanbul'daki en başarılı temsilcisi olacağa benziyor.

 

adres: Calikuşu Sok. 1 1.Levent / İstanbul

telefoın: (0212) 281 37 90

web sayfası: www.mojito.com.tr

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...