Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

En İyi Göz Makyajı Temizleyicileri

En İyi Göz Makyajı Temizleyicileri

Kadınlar olarak makyaj yapmayı ne kadar seviyorsak, makyajı temizlemekten de bir o kadar nefret ediyoruz.

Kendi adıma düşündüğümde gecenin sonunda eve yaklaşırken en çok düşündüğüm şey şu makyajı temizlesem de kendimi bir an önce yatağa atsam oluyor.

Eminim sizlerde benimle aynı fikirdesiniz.

Evett göz makyajı yapmayı seven biri olarak şimdiye kadar birçok göz makyajı temizleyici ürünü kullandım. Çok beğendiklerim de oldu, nefret ettiklerim de..

Şimdi sizlerle en çok hoşuma giden, bir çırpıda göz makyajımı temizleyebildiğim ürünleri paylaşacağım.

 

1. NIVEA'nın Micell Air Göz Makyaj Temizleyici:

Son zamanlarda kullandığım ve çok sevdiğim NIVEA'nın Micell Air Göz Makyaj Temizleyicisi suya dayanıklı Maybelline Waterproof rimelimi kolayca çıkarıyor. Gözlerimi yakmadan. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

2. MAC Pro Eye Makeup Remover:

Hem profesyonel makyajınızı da hem de günlük makyajınızı rahatlıkla temizleyebileceğiniz bir ürün. Sadece bir pamuk yardımı ile.. 

 

3. Vaseline Petroleum Jelly

 Hassas cilde sahipseniz bu üründen daha iyisi düşünülemez. Hepimiz biliyoruz ki göz makyajını temizlerken her defasında birkaç kirpik dökülüyor. Bu ürün göz çevrenize zarar vermeden göz makyajınızı temizlemenizi sağlıyor.

4. Bioderma H2O Micella Solution;

Bu ürünü alırken biraz ön yargı ile almıştım. Ancak, göz makyajımı kolaylıkla çıkarması bir yana parfümsüz olup, gözlerimi yakmaması ayrı bir güzellik benim için. 500 ml bir alana bir bedava olduğunda değme keyfime ;)

 

 

5. Lancome Bi Facil Eye Makeup Remover;

Suya dayanıklı olması güzel ve kuru bir cilde sahipseniz mutlaka kullanın. Ancak, yağlı bir cildiniz varsa uzak durmanızda fayda var. Çünkü temizledikten sonra cildinizde yağlı bir his oluşuyor.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (1 Vote)

Yorum Yaz...