Giriş Yap Yazar ol!

Firkete Hesabına Giriş Yap


Yazar ol!

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar gereklidir.

Zayıflatan Yosun Hapı

Zayıflatan Yosun HapıZayıflatan yosun hapı (SPIRULINA, SPİRULİNA) Prof. Dr, Veysel Aysel, yosun hapının aç karnına alınınca şişmanlattığını, tok karnına alınınca ise zayıflattığını söyledi. Çanakkale Onsekiz Mart

Üniversitesi (ÇOMÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Veysel Aysel, insan ömrünün, yosun tabletleri sayesinde, gelecekte yaklaşık 140-150 yıl olacağını öne sürdü. Kendisinin Ege Üniversitesi'nden Çanakkale'ye geldiğini belirten Prof. Aysel, düzenlediği basın toplantısında, pilot bölge olarak Ege Üniversitesi'nde üretilmekte olan ve tatlı sularda yetişen "SPIRULINA", "scenedesmus" ve "chlarella" isimli yosun tabletleriyle ilgili bilgi verdi.


Zayıflamak veya şişmanlamak isteyen kişilerin, "SPIRULINA" isimli yosundan elde edilen tableti düzenli kullanarak amaçlarına ulaşabileceklerini ifade eden Prof. Aysel, "Bu yosun, eğer aç karnına alınırsa şişmanlatır, tok karnına alınırsa zayıflatır" dedi. Onsekiz Mart Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aysel, daha önce 98 kilo ağırlığında olduğunu ifade ederek, "Bu yosun hapını düzenli olarak kullanmaya başladıktan sonra, kısa bir süre içinde 84 kiloya düştüm. Bu yosun hapı ve tozu, ayrıca insana büyük enerji veriyor" diye konuştu.

Yosunların insan ömrünü 7 yıl uzattığını savunan Prof. Veysel Aysel, şunları kaydetti: "Yosunların insan sağlığı üzerinde olumlu etkileri vardır. Bugün insan ömrü yosunlar sayesinde 7 yıl uzuyor ama gelecekte insanoğlu, yosun tabletlerinden günde 3 öğün kullanarak, günlük tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hale gelebilecektir. İnsan ömrü de gelecekte yaklaşık 140-150 yıl olacaktır."
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...